0912 928 1808

info[AT]rusticmtm[DOT]ir

طراحی دکوراسیون اداری

طراحی دکوراسیون اداری

طراحی دکوراسیون اداری یکی از دغدغه های بزرگ برای مدیران و طراحان داخلی است، دکوراسیون اداری در اصل به بررسی و آنالیز فضاهای مورد نیاز پرسنل و مدیران در محیط های اداری می پردازد و مسائلی همچون ابعاد استاندارد میز کار،مسیرهای تردد و ... را تحلیل می نماید. 

طراحی دکوراسیون اداری نیاز به تخصص و مهارت بیشتری نسبت به دکوراسیون منازل مسکونی دارد  زیرا دکوراسیون منزل تنها سلیقه افراد خانه مهم می باشد اما طراحی محیط های اداری باید به گونه ای باشد که با سلیقه ی متفاوت مخاطبان خود ارتباط بر قرار کند .

در طراحی دکوراسیون اداری باید نکات کلیدی مهم از قبیل رنگ و نور و مبلمان و وسایل کاربردی را در الویت قرار داد. رنگ یکی از مهم ترین عناصر تاثیر گذار است و این عنصر در قسمت هایی نظیر سقف و دیوار و مبلمان و لوازم کاربردی و تزیینی نمایان می باشد. علاوه بر رنگ نور پردازی و روشنایی نیز بر روی کارمندان تایر گذار است نبود نور کافی در محیط کار باعث خستگی کارمندان می شود. وجود کمد دیواری و قفسه و فایل علاوه بر نظم بخشی به محیط باعث زیبایی دکوراسیون ادارت نیز میشود و از دیگر نکات است که می بایست آن را در نظر گرفت.

طراحی اداری و محیط کار تاثیر مستقیمی با افزایش یا کاهش عملکرد سازمانی دارد و اگر طراحی داخلی محیط کار به درستی انجام شود سبب رضایت کارکنان، افزایش راندمان و بازدهی آنها خواهد شد.